Повечето оживени моменти от ФИФА 2014

Ada Peters | Редактор | E-mail

Anonim

Повечето оживени моменти от ФИФА 2014 от ixigo.com

Най- Световното първенство по футбол през 2014 г. видях феновете в Индия, които останаха късно през нощта, за да видят мача. 32 отбора играха на 12 места в Бразилия. Светът сега с нетърпение очаква резултата от мача Германия / Аржентина, насрочен за 14 юли 2014 г. (IST). Ето някои от най-важните моменти на тази спортна фарс.

Германската бира е най-силната

Германия вкара пет гола в първите 29 минути от лицето си срещу Бразилия - най-бързият отбор, който някога е вкарал в световната купа.

Германската звезда Мирослав Клозе стана водещ голмайстор в историята на състезанието. Той отбеляза 16 гола на ФИФА 2014.

Коста Рика роза - не е местен цвят, но новини за други FIFA Blossoms

Коста Рика влезе в Световната купа като неспокоен, но бяха изненадващият пакет. Те излязоха от груповата игра, като победиха трима бивши победители от Световната купа.

Испания и английските полети назад бяха пренасочени

Докато фалшивите феновете летяха по средата на света само за да видят Испания и Англия в действие, те останаха много разочаровани. И двата отбора тръгнаха точно толкова бързо, колкото пристигнаха в Бразилия.

Роналдо, армията на един човек, не може да спаси португалския от немските ракети

Роналдо не успя да предаде за Португалия. Може би единственото му сериозно решение по време на Световното първенство беше да избере между пътеката и прозореца на полета вкъщи.

Суареш обърна Дракула на поле

Суарез поглъща малко прясно италианско месо. В мача срещу Италия, Луис Суарес, уругвайският фронт, в абсолютно шокиращ момент, потупа италианския защитник Джорджо Чиелини на рамото си.

Неймар леви разби

Човекът, който едва не само пренася Бразилия до четвъртфиналите, претърпя разбит гръб по време на бразилския мач срещу Колумбия.

Бразилия играе табур, докато германците играят футбол

Бразилия се срина от конкуренцията с унизителна 7-1 загуба за Германия. Това без съмнение беше най-забележителното поражение в историята на това състезание.

Обратното броене вече е започнало за финала на Световната купа на ФИФА 2014. Ще бъде интересно да видим дали Меси е способен да победи Аржентина срещу много страшния германски отбор.